Onlangs kreeg ons team de kans om aan een echt uniek project te werken: het installeren van een op maat gemaakte muursticker op 's werelds eerste Bugatti Divo. Het doel van dit project was om de originele "Blue Wall" massieve streep te repliceren die vanuit de fabriek op de Divo-banden kwam, maar met een duurzamer materiaal dat niet zou vervagen of barsten.

De originele bandenstreep op de Divo was een vinyl van Michelin, maar dit materiaal ging niet lang mee en de streep barstte uiteindelijk en vervaagde. De Divo werd vervolgens teruggestuurd naar Bugatti, waar de "bluewall" van de band werd geverfd. Deze oplossing bleek echter ook van korte duur te zijn, aangezien de verf uiteindelijk barstte en begon af te schilferen.

Ons team was in staat om een ​​duurzamere oplossing te bieden met onze gepersonaliseerde bandenmuurstickers. Deze stickers zijn gemaakt van 1 mm verhoogd rubber en zijn ontworpen om de ontberingen van dagelijks rijden te weerstaan ​​en gaan de hele levensduur van de band mee. Om een ​​perfecte pasvorm te bereiken, hebben we de binnendiameter van de "cirkel" op de band gemeten en een ontwerp uit één stuk gemaakt met slechts één naad.

Dit project was een op maat gemaakte bestelling, maar als u geïnteresseerd bent in iets soortgelijks voor uw eigen voertuig, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. We werken graag met u samen om een ​​unieke en duurzame bandenmuursticker te maken die uw voertuig een werkelijk unieke uitstraling geeft.